FİRMA HAKKINDA

Sektördeki liderliğini koruyan ve her geçen gün daha da ileriye gitmeyi amaçlayan Ayplast Petrokimya, gerek kalitesi, gerek rekabetçi fiyat anlayışı ile müşterilerinin gözünde büyük bir değer kazanmıştır. Türkiye’de ve yurtdışında birçok firmanın iş ortağı olan Ayplast, işini severek yapan ve alanında uzmanlaşmış çalışma arkadaşları ile üretimine devam etmektedir.
Ayplast Petrokimya, müşteri odaklı çalışma prensibi ve gerek standart, gerek özelleştirilmiş ambalaj çözümleriyle 1974 yılından beri 7.500 metrekarelik üretim alanında 170 çalışanı ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Plastik ambalaj üretimine odaklanan firmamız, bilgisi ve tecrübesi ile geniş bir ürün yelpazesine sahip olmuş, ayrıca üretimini yaptığı her üründe uzmanlaşmış ve kaliteyi her zaman ön planda tutmuştur.

FİRMA DEĞERLERİMİZ

Biz, değerlerimizin kaliteyi arttırdığına ve müşterilerimizin deneyimlerini iyileştirdiğine inanıyoruz. Uygun fiyat politikamız sayesinde uzun süreli iş birliği hedeflemekteyiz. Sizlere her zaman iyi hizmet vermeye söz vermiş olan ve firmanızın çıkarlarını gözetmeye bağlılık duyan Ayplast Petrokimya ekibi müşterilerine hızlı, uygulanabilir ve kaliteli çözümler sunmaktadır. Doğada parçalanabilir plastik imalatımız ile doğal kaynaklarımızı sürdürülebilir olarak gelecek nesillere güvenle bırakmayı hedefliyoruz.